Deaf Group

V Deaf Group veríme na silu rozvoja a inovácie. Na základe dlhoročných skúseností s prevádzkami v gastro odvetví, vám prinášame zaujímavý koncept svetovej kuchyne. V našom portfóliu sa momentálne nachádzajú prevádzky rýchleho občerstvenia s kebabom, exotickej vietnamskej kuchyne či talianskej klasiky. Okrem silnej orientácie na zákazníka, dôkladným výberom receptov a chutí, či najrýchlejšej donášky, sa snažíme našou obchodnou činnosťou prispievať k pracovnej integrácií osôb s fyzickým obmedzením – nepočujúcich, prípadne inak znevýhodnených osôb rôznych vekových kategórií, najmä z mesta Veľký Krtíš a okolia.

Počas rokov sme spolu s kolegami a kolegyňami vytvorili veľkú rodinu a spoločne s vami sa nám darí búrať predsudky a hranice. Sme radi, že ste s nami už viac ako 10 rokov.

deaf-group-cross

Napísali o nás

Registrovaný sociálny podnik

Prevádzkovateľom jednotlivých prevádzok je spoločnosť Deaf Group s.r.o., so sídlom na Št. Tučeka 186/45, 990 01 Veľký Krtíš, IČO 48 273 180, ktorej je na základe rozhodnutia Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR priznaný štatút Registrovaného sociálneho podniku. Na týchto miestach budú zverejňované dokumenty, ktorých publikácia je právne záväzná práve na základe tohto štatútu.